DC_Logo_valge

DataCatering

Meie tegevuse fookuses on ettevõtted, kes hindavad integreeritud majandusinfosüsteemidest avanevaid võimalusi ettevõtte arenguks ja vajavad kompetentsent partnerit oma ideede realiseerimisel.

Ettevõttest

DataCatering on oma tegevuses keskendunud Microsoft Dynamics platvormil majandusinfosüsteemide käivitamisele, arendamisele ja toetamisele.

Meie meeskonna poolt pakutavate teenuste hulgas on majandusinfosüsteemide analüüs, juurutamine, arendamine, koolitamine ning igapäevase töö toetamine.

Meie poolt toetatud majandustarkvara platvormid Microsoft Dynamics AX ja Microsoft Dynamics CRM katavad ettevõttete kõikide peamiste protsesside vajadused ja koondab vajaliku  info juhtimisotsusteks vajalikku aruandlusesse.

Kogemus

Üle 10 aasta majandustarkvara turul.

Meie meeskonnal on üle kümne aastase tegutsemiseaja jooksul võimalus rakendada oma teadmisi tööstus- ja logistikaettevõtetes, jaekaubanduses, teenindusettevõtetes ja avalikus sektoris lahenduste käivitamisel. Oleme üles ehitanud arendusmeeskonna, millele baseerudes oleme loonud Microsoft Dynamics toodetele olulisi lisamooduleid nagu näiteks personali- ja palgaarvestus ning arvate kinnitamise lahendused. Detailse ülevaate meie tehtud töödest saate alajaotusest KLIENDID

Meeskond

Kuldkompetentsiga partner Microsoftile

Microsofti kuldkompetents.

Microsoft muutis 2010 aasta lõpus oluliselt oma partnerite kompetentsi tunnustamise mudelit, muutes selle valdkonnaspetsiifilisemaks ning suurendades kuldpartneri taseme nõudeid. 2011 aasta veebruaris tunnustas Microsoft meie meeskonna kompetentsi ja pühendumust oma klientide kvaliteetsel teenindamisel kõrgeima partnertaseme staatusega majandustarkvara valdkonnas – Gold Enterprise Resource Planning.

Partner Gold ERP logo

meeskond

Kristjan Värton

+372 681 6300

kristjan.varton@datacatering.ee
info@datacatering.ee

Meeskonna e-posti aadressid on kujul eesnimi.perenimi@datacatering.ee