DC_Logo_valge

DataCatering

Meie tegevuse fookuses on ettevõtted, kes hindavad integreeritud majandusinfosüsteemidest avanevaid võimalusi ettevõtte arenguks ja vajavad kompetentsent partnerit oma ideede realiseerimisel.

Ettevõttest

DataCatering on oma tegevuses keskendunud Microsoft Dynamics 365 platvormil majandusinfosüsteemide käivitamisele, arendamisele ja toetamisele.

Meie meeskonna poolt pakutavate teenuste hulgas on majandusinfosüsteemide analüüs, juurutamine, arendamine, koolitamine ning igapäevase töö toetamine.

Meie poolt toetatud majandustarkvara platvormid Microsoft Dynamics 365 Finance and Opearations (endine Dynamics AX) ja Dynamics 365 Sales and Customer Service (endine Dynamics CRM) katavad ettevõttete kõikide peamiste protsesside vajadused ja koondab vajaliku  info juhtimisotsusteks vajalikku aruandlusesse.

Kogemus

Üle 15 aasta majandustarkvara turul.

Meie meeskonnal on üle viieteistkümneaastase tegutsemiseaja jooksul võimalus rakendada oma teadmisi tööstus- ja logistikaettevõtetes, jaekaubanduses, teenindusettevõtetes ja avalikus sektoris lahenduste käivitamisel. Oleme üles ehitanud arendusmeeskonna, millele baseerudes oleme loonud Microsoft Dynamics 365 toodetele olulisi lisamooduleid nagu näiteks personali- ja palgaarvestus ning arvate kinnitamise lahendused. Detailse ülevaate meie tehtud töödest saate alajaotusest KLIENDID

Meeskond

Kuldkompetentsiga partner Microsoftile

Microsofti kuldkompetents

2011 aastast on Microsoft tunnustanud meie meeskonna kompetentsi ja pühendumust oma klientide kvaliteetsel teenindamisel kõrgeima partnertaseme staatusega majandustarkvara valdkonnas – Gold Enterprise Resource Planning.

meeskond

Kristjan Värton

+372 681 6300

kristjan.varton@datacatering.ee
info@datacatering.ee

Meeskonna e-posti aadressid on kujul eesnimi.perenimi@datacatering.ee