Üle 15 aasta oleme oma meeskonnaga vastutanud paljude uute majandusinfosüsteemide juurutamise eest ning loonud hulgaliselt kliendispetsiifilisi täiendusi olemasolevatesse lahendustesse.

Tänaseks on DataCateringi valinud enda majandusinfosüsteemi partneriks enam kui 50 ettevõtet Baltikumis ja Skandinaavias.

Käesoleval lehel on välja toodud valik meie kliente.

Kliendid

Tootmisettevõtted

Santa Maria

Santa Maria logo

Santa Maria on Paulig Group´i kuuluv jaeturule suunatud maitseainete tootja, kellel on tootmisüksus Sauel.

Microsoft Dynamics AX´is on lahendatud kogu tootmise ja varude planeerimine koos toiduainetetööstusele vajaliku kvaliteedi jälgimisega.

www.santamaria.ee

Tikkurila

Tikkurila logo

 

Tikkurila AS on Eesti värvitootja, mille eelkäijaks on AS Eesti Värv. Ettevõtte omanikuks on Põhjamaade juhtiv värvitootmiskontsern Tikkurila Oy. Ettevõte turustab Vivacolor ja Tikkurila värve, lakke ja pahtleid ning Anza maalritarbeid. Tallinnas asuvas tehases toodetakse vesialuselisi ja silikaatvärve. 

www.tikkurila.ee

Balbiino

Balbiino logo

Balbiino on NG Investeeringute kontserni kuuluv üks Eesti suurimaid jäätisetootjaid. Lisaks tootmisele pakub Balbiino külmutatud kauba logistikateenust.

Tootmise poole pealt on Balbiinos käivitatud Microsoft Dynamics AX tootmise juhtimine. Eraldi suur valdkond on külmutatud kauba logistikateenuse lahendus Dynamics AX´is, millel on liidesed teenuse tellijatega ja teiselt poolt paljude tootjatega.

www.balbiino.ee

Universal Industries

Universal Industries logo

Universal Industries on metallitööstusettevõte, kes tegeleb sõiduautode väljalaskesüsteemide ning nende komponentide väljatöötamise ja tootmisega.

Microsoft Dynamics AX lahenduses on käivitatud tootmise ja ladude planeerimine ja juhtimine ning finantsarvestus.

www.universal.ee

 

ARU Grupp

Aru Grupp logo

 

Aru Grupp on Eesti kapitalil põhinev puidutööstusettevõte.  Huljal, Lääne-Virumaal asuvas tootmiskompleksis on neli tehast: akna-uksetehas, trepitehas, majatehas ning liimpuidust komponentide tehas.

www.arugrupp.ee

 

Kodumaja

Kodumaja logo

Kodumaja põhitegevuseks on kõrgekvaliteedilise elamispinna ehitus. Kodumaja ehitab elamuid tehases toodetud ruumelementidest. Lisaks ehitusele tegeletakse ehitusalase projekteerimise ja konsultatsiooniga.

www.kodumaja.ee

Stora Enso

StoraEnso logo

DataCateringi kliendiks on Stora Esno Eestis tegutsevad metsa- ja saetööstuse ettevõtted.

www.storaenso.com

Mistra-Autex

Mistra logo

 

Mistra-Autex on kvaliteetsete nõeltöödeldud ja taftingust rull- ja vormitud vaipade tootja. Mistra tootevalik koosneb peamiselt toodetest autotööstusele, nagu näiteks rullvaip, interjööri- ja pagasisüsteemid, eksterjööri osad, veokite ja tööstusmasinate süsteemid ja põrandamatid.

www.mistra.ee

Paulig Industrial Flavouring - Saue Production, Lihel ja Nordfalks

Paulig Group logo

Nordfalks logo  Lihel logo

Saue Production on Paulig Groupi kuuluv tööstuslike maitseainete tootja. Nad pakuvad innovatiivseid tööstuslike maitseainete lahendusi toiduainetetööstustele, aidates neid toodete väljatöötamisel.

Toodangu müük käib ka läbi kontserni ettevõtete Skandinaavias.

Microsoft Dynamics AX lahenduses on terviklik toomise planeerimine ja juhtimine ning kõikide rahvusvaheliste müügiettevõtete müügiprognoos, laoarvestus, logistika ja finantsarvestus.

www.pauliggroup.com

Plasto

Plasto logo

Plasto on Eesti kapitalil ettevõte, mille põhitegevuseks on plastakende, -uste ja seinaelementide tootmine ning müük. Lisaks kvaliteetsetele toodetele pakub ettevõte spetsialistide konsultatsioone ja akna paigaldamise ning viimistlusega seonduvaid lisateenuseid.

www.plasto.ee

Saku Metall

Saku Metall logo

Saku Metall on oma tegevused jaganud kahe ärisuuna vahel – uksetootmine ja allhange.

AS Saku Metall Uksetehas toodab metalluksi, suure klaaspinnaga profiil- ja lükanduksi ning garaaži ja tööstuslikke tõstuksi.

AS Saku Metall Allhanke Tehas toodab kuni 3 mm paksusega külmvalts-, galvaniseeritud ja roostevabast terasest, vasest ja alumiiniumist, erinevaid tooteid lõikamise, painutamise, stantsimise, keevitamise ja koostamise teel. Värvitakse pulbervärvi ja märgvärvidega.

www.sakumetall.ee

Tahe Kayaks

Tahe Outdoor logo

Tahe Kayaks on kiiresti arenev Eesti kajakitootja. Ettevõtte tooteportfelli kuulub 5 kajakkide, süstade ja kanuude kaubamärki.

www.taheoutdoors.com

Kaubandusettevõtted

Bauhof Eestis ja Leedus

Bauhof logo

Bauhof on Eesti juhtiv ehitusmaterjalide ja aiakaupade jaekaubandusettevõte. Meie meeskond käivatas Bauhofis kogu ettevõtte tegevust haarava majandusinfosüsteemi Microsoft Dynamics AX platvormil koos DataCateringi loodud POS.NET kassalahendusega. Ettevõtte laienedes Leetu käivitasime sama platvormi koos Leedu riiklike nõuetega ka sealses organisatsioonis.

www.bauhof.ee

Vipex

Vipex logo

Vipex on rahvusvaheline tootmis- ja kaubandusettevõte.
Vipexi tootevaliku moodustavad erinevad kõrgekvaliteedilised ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid, looduskivitooted, mööbel, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaubad, mis pärinevad enam kui 30st riigist üle kogu maailma.
Vipexi klientideks on Baltikumi ja Skandinaavia turgudel ehitus- ja viimistluskaupade müügiga tegelevad suuremad jaekaubandusettevõtted, ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõtted, arhitektid ja sisekujundajad, riigiasutused jpt.

www.vipex.ee

Prisma Peremarket Eestis, Lätis ja Leedus

Prisma logo

Prisma Peremarket on üks juhtivatest jaekaubanduskettidest Baltikumis. Lisaks finantsarvestuse lahendusele  on meie meeskond käivitanud Prismas sissetulevate kuluarvete tuvastamise ja kinnitusringi lahenduse.

www.prismamarket.ee

Elektroskandia

Elektroskandia logo

Elektroskandia Baltics on juhtiv elektrimaterjalide hulgimüüja Eestis.  Elektroskandia klientideks on peamiselt suurenergeetika- ja elektriinstallatsiooniettevõtted, tootjad ja edasimüüjad, tarnijaiks kvaliteetkaubamärke esindavad firmad. 

www.elektroskandia.ee

Olerex

Olerex logo

Olerex kuulub Eesti suurimate kütuse jaemüüjate hulka. Olerexi müügivõrku kuuluvad täisteenindusjaamad ja kiirtanklad kõikjal Eestis, Tallinnast Valgani ja saartest Ida-Virumaani. Viimastel aastatel on Olerexi korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks.

www.olerex.ee

 

Auto 100

Auto100 logo

Auto 100 on Škoda sõidukite maaletooja ja gruppi kuulub ka suurim Škoda diiler Eestis. Lisaks Škoda esindusõigusele on Auto 100 sport- ja luksusautode Porsche, Bentley, Lamborghini ja Lotus müügi- ja teeninduspartner.

www.auto100.ee www.skoda.ee

City Motors

City Motors logo

City Motors tegeleb Renault ja Dacia sõidukite müügi ja teenindusega Tallinnas ja Tartus.

www.citymotors.ee

ML Novator

ML Novator logo

ML Novator tegutseb infotehnoloogia ja riistvara segmendis. ML Novator arendab, toodab ja integreerib organisatsioonidele mõeldud IT riistvara.

ML kaubamärgi all pakutavateks peamisteks tootegruppideks on arvutid, serverid, infokioskid ja infoekraanid.

www.arvutid.ee

Logistika- ja infrastruktuuri ettevõtted

Omniva - Eesti Post

Omniva_logo_2     Eesti Post logo

 

Omniva on rahvusvaheline logistikaettevõte, kes tegeleb nii kaupade, saadetiste kui ka informatsiooni logistikaga. Eesti Posti postkontoris saab lisaks kirjade ja pakkide saatmisele ning postikaupade ostmisele tellida ajalehti ja ajakirju.

www.omniva.ee

Eesti Raudtee

Eesti Raudtee logo

Eesti Raudtee hoolitseb raudteetaristu arendamise,  korrashoiu ja liiklusjuhtimise ning -ohutuse eest.

www.evr.ee

EVR Cargo

EVR Cargo logo

EVR Cargo on Eesti suurim ning vanim raudtee kaubaveo ettevõte.  EVR Cargo teenindab oma kliente nii Eestis kui ka üle kogu 1520-millimeetrise rööpmelaiusega raudteevõrgu Soome lahest kuni Musta mereni ning Baltikumist kuni Jaapani mereni, olles ühenduses kõigi SRÜ riikidega.

www.evrcargo.ee

Miss Mary of Sweden

Miss Mary of Sweden logo

Miss Mary of Sweden on Rootsi kapitalil naiste pesu tootja. Ettevõtte peamine müügikanal on kataloogid. Eestis on Miss Mary of Swedeni tootmisüksus ja logistikakeskus, kust tarnitakse kaubad lõppklientidele.

www.missmaryofsweden.eu

Tallinna Bekkeri Sadam

Tallinna Bekkeri Sadam

Tallinna Bekkeri Sadam on Kopli poolsaarel tegutsev kaubasadam. Sadamal on 4 kaid ja territooriumil on loodud võimalused kaupade ladustamiseks avatud laoplatsidel ning kinnistes ladudes.

www.tallinnbekkerport.com

 

Spacecom

Spacecom logo

Spacecom on Baltimaade suurimaid tsisternvagunite renditeenuseid pakkuvaid ettevõtteid. Spacecomi pargis on üle 8000 tsisternvaguni. Spacecomi klientideks on suured naftasaaduste ja veeldatud gaaside vedajad Venemaal, Kasahstanis, Gruusias, Ukrainas ja mujal.

www.spacecom.ee

Teenindusettevõtted ja avalik sektor

Tavid

Tavid logo

Tavidi tegevusala on investeerimiskuld ja valuutavahetus, valuuta ülekanded ja raha kiirsiirdamised Eesti, Soome, Rootsi, Läti, Taani ja Bulgaaria vahel. Tavid tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Taanis, Lätis, Norras ja Bulgaarias. Ühtlasi on Tavid Põhja-Euroopas suurim investeerimiskullaga kauplev ettevõte.

www.tavid.ee

Nortal

Nortal logo

Nortal on rahvusvaheline tarkvaraarendusettevõte, mis pakub kvaliteetseid lahendusi nii avaliku kui erasektori ettevõtetele.

www.nortal.ee

Magnetic MRO

Magnetic MRO logo

Magnetic MRO on lennukite hooldus- ja parandusteenust pakkuv ettevõte Tallinnas. Ettevõtte sihtturg on lisaks Balti riikidele Põhja- ja Kesk-Euroopa, Suurbritannia, aga ka Põhja-Venemaa ning klientide hulka kuuluvad SAS, Austrian Airlines, Easyjet, Norwegian, Ryanair, airBaltic, Russian Airlines ja teised lennufirmad.

www.magneticmro.com

Hansabuss

Hansabuss logo

 

Hansabussi gruppi kuuluvate ettevõtete teenuste hulka kuuluvad lisaks tellimusvedudele  liiniveod, City Tour liinid, sõidukite lühi- ja pikaajaline rentimine ning Iveco sõidukite müük ning teenidamine.

www.hansabuss.ee

Mandatum Life Insurance

Mandatum logo

Mandatum Life Insurance Baltic SE on üks edukamaid ja hinnatumaid elukindlustusseltse Baltimaades. Mandatum Life pakub investeerimis- ja varahalduslahendusi ning elukindlustusteenuseid Soomes ja Balti riikides. Mandatum Life’i emafirmaks on Mandatum Life Insurance Company Limited, mis on osa Sampo Grupist.

 www.mandatumlife.ee

Infragate Eesti

Infragate logo

 

Infragate Eesti pakub keskkonna, infrastruktuuri ja üldehituse valdkonnas terviklikku konsultatsiooni- ja inseneriteenust. Ettevõtte peamisteks tegevusvaldkondadeks on konsultatsiooni, projekteerimise, projektijuhtimise ja omanikujärelevalve teenused keskkonna, infrastruktuuri ja üldehituse valdkonnas.

www.infragate.ee

Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus

Integratsiooni sihtasutus logo

 

Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed  ülesanneteks on ka Eesti ühiskonna lõimumisprotsesside soodustamine ning sisse- ja väljarändega seotud tegevuste koordineerimine, vastava teabe avaldamine ja ülevaadete koostamine.

www.meis.ee

Viru Sokos Hotel

Sokos Hotel Viru logo

 

Sokos Hotel Viru on Tallinna üks tuntumaid hotelle.

www.sokoshotels.fi/et

Skinest Rail

Skinest logo

Skinest Rail on üks suurimatest raudteekontsernidest Baltikumis. Ettevõte tegeleb peamiselt raudteeveeremi ja tagavaraosade müügiga. Lisaks sellele ka raudtee ehituse ning veeremiremondiga Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas ning Venemaal.

www.skinest.ee

Lääne-Tallinna keskhaigla

LTK logo

 

Lääne-Tallinna keskhaigla on rohkem kui 500 voodikohaga ja peaaegu 1700 töötajaga raviasutus. Praeguse struktuuri sai ettevõte pärast Meremeeste, Pelgulinna, Nõmme ja Merimetsa haiglate, koos Pelgulinna Sünnitusmaja ning Väike-Õismäe ja Mustamäe polikliinikuga, ühendamist.

www.keskhaigla.ee

Ida-Tallinna Keskhaigla

ITK logo

Ida-Tallinna Keskhaigla on seitset kliinikut koondav haigla, mis tegutseb neljas asukohas, milledest suurim on Ravi tänaval paiknev Keskhaigla.

www.itk.ee