Erilahendused

Microsoft Dynamics AX on suurepärane arenduskeskkond integreeritud täienduste loomiseks.

Microsoft Dynamics AXmajandusinfosüsteemMicrosoft Dynamics CRMkliendihaldussüsteemPalgaarvestusDynamics AX-leErilahendusedDynamics AX-le

Microsoft Dynamics AX on suurepärane arenduskeskkond. Et paljudel klientidel on nende protsesside eripärast tulenevalt mõistlik kasutada Dynamics AX-i laiemalt, kui Microsoft´i  poolt standardiga pakutav, siis on meie meeskond üle 10-aastase tegutsemise jooksul loonud klientidele palju Microsoft Dynamics AX erilahendusi.

Oleme siia lehele koondanud valiku Microsoft Dynamics AX keskkonnas tehtud erilahendusetest, et anda ülevaade meie kogemusest ning anda ideid kuidas meie meeskond võiks Teie ettevõtte tööd efektiivsemaks muuta.

1 2 3

Erilahendused lühikirjeldus

Arvete kinnitamine veebis ja Dynamics AX-is

Meie meeskonna poolt loodud arvete kinnitamise lahendus on integreeritud Microsoft Dynamics AX keskkonnaga. Arvete kinnitamisele saatmiseks on tarvis saabunud arved registreerida arvete kinnitamise moodulis. Arvete ja maksete kinnitamise moodulis saab lisada skanneeritud dokumente (näiteks lepinguid) või hankija poolt saadetud arveid pdf faili kujul, samuti importida e-arveid. Pärast vastutavate isikute lisamist registreeritud arvetele saab need saata kinnitamisele. Arvete ja maksete kinnitamine toimub veebilehel.

Pankade on-line liidesed

Oleme valmis käivitama Eesti juhtivate pankade poolt pakutava on-line pangateenuse liidesed Microsoft Dynamics AXle. On-line liidesed võimaldavad turvaliselt saata Dynamics AX-i keskkonnast makseid panka ja saada tagasi info laekumisete kohta.

Meie meeskond toetab järgmiste pankade on-line liideseid:

 

Swedbank Gateway

swedbank

 

SEB Pangaliides

SEB-logo

 

Danske Bank LiveGate

Danske logo-header

 

Eelarvestamine Microsoft Dynamics AX-le

Eelarvestamise moodul on eelarvete koostamiseks ja haldamiseks Microsoft Dynamics AX keskkonnas.

Lahendus on loodud Enterprise Portal platvormile eesmärgiga võimaldada lahenduse kasutamist kõikjalt veebilehitsejaga. Ühtlasi on sellise lahenduse Dynamics AX kasutajalitsentsid hinna poolest soodsaimad.

Eelarve koostamine on võimalik mitmele ettevõttele ja nende allüksustele, eristades sisekäibeid ja investeeringuid. Eelarvete jagamine võib toimuda ülevalt alla või alt üles koondamise teel. Eelarve koostamisel saab kasutada eelmiste perioodide tulemusi, koostada tsüklilise eelarve või kasutada mitmetasandilist kinnitamist.

45

Omniva Earvekeskuse liides

 

Oleme loonud Microsoft Dynamics AX’ile liidese Omniva earvekeskusega. Liidese abil saab earvekeskuses kinnitatud arved importida Dynamics AX’i.

Omniva

 

Sõidukite maaletooja ja diileri lahendus

Oleme loonud sõidukite maaletooja, müüja ja sõidukite teeninduse mooduli Microsoft Dynamics AX-le. Terviklahendus hõlmab alljärgnevaid komponente:

Automüüjale:
Sõidukite register
Mudelite ja konfiguratsioonide registrid
On-line ülevaade sõidukite ja varuosade laost

Sõidukite hooldusteenuse pakkujatele:
Sõidukite ajalugu
Hooldustööde planeerimine
Varuosade registrite import

 

Üldkontaktid Meie meeskond

Võta meiega ühendust