Erilahendused

Microsoft Dynamics AX on suurepärane arenduskeskkond integreeritud täienduste loomiseks.

Dynamics 365 FinancemajandusinfosüsteemDynamics 365 SaleskliendihaldussüsteemPower BI ja HULFTDynamics AX-leErilahendusedDynamics AX-le

Microsoft Dynamics AX ja Dynamics 365 Finance and Operations on suurepärane arenduskeskkond. Et paljudel klientidel on nende protsesside eripärast tulenevalt mõistlik kasutada Dynamics AX-i laiemalt, kui Microsoft´i  poolt standardiga pakutav, siis on meie meeskond üle 15-aastase tegutsemise jooksul loonud klientidele palju Microsoft Dynamics AX erilahendusi.

Oleme siia lehele koondanud valiku Microsoft Dynamics AX ja Dynamics 365 Finance and Operations keskkonnas tehtud erilahendusetest, et anda ülevaade meie kogemusest ning anda ideid kuidas meie meeskond võiks Teie ettevõtte tööd efektiivsemaks muuta.

1 2 3

Erilahendused lühikirjeldus

Palgaarvestus

Microsoft Dynamics 365/AX palgaarvestuse moodul on loodud kõigi palgaarvestusega seotud funktsioonide täitmiseks integreeritud lahenduses. DataCateringi Palgaarvestuse moodul kätkeb endas kõiki Microsoft Dynamics 365/AX’i standardseid omadusi alates turvalisusest kuni automaatsete aruannete loomiseni.
Palgaarvestuse moodul hõlmab äriprotsessi tööaja planeerimisest ja registreerimisest kuni väljamaksete ning maksuaruanneteni. Mooduli oluline väärtus meie klientidele on tulemustasude  automaatne arvestus Dynamics AX teistesse moodulitesse (tootmine, müük, projektid jm) sisestatud andmete alusel.

Personaliarvestus

Personaliarvestus  sisaldab töötaja ja temaga sõlmitud lepingute infot.

Töötajaga seotud andmed:

– Isikuandmed
– Töösuhte info: lepingud, ametikohad, osakond, kuupäevad, eriliigilised töötasu määrad  jne
– Töösuhte staatus
– Haridus, haridustee, kuulumine institutsioonidesse, teaduskraadid, sertifikaadid/eksamid
– Töötajaga seotud dokumendid
– Koolitused ja ümberõppe kursused, maksumus, osavõtjad, kuluarvestus osavõtja kohta jne
– Puhkuste ajalugu

Palgamooduli kliendid

Eesti Raudtee logo

Bauhof logo

Nortal logo

Eesti Post logo

 

Tikkurila logo

45

Arvete kinnitamine veebis ja Dynamics 365/AX-is

Meie meeskonna poolt loodud arvete kinnitamise lahendus on integreeritud Microsoft Dynamics 365/AX keskkonnaga. Arvete kinnitamisele saatmiseks on tarvis saabunud arved registreerida arvete kinnitamise moodulis. Arvete ja maksete kinnitamise moodulis saab lisada skanneeritud dokumente (näiteks lepinguid) või hankija poolt saadetud arveid pdf faili kujul, samuti importida e-arveid. Pärast vastutavate isikute lisamist registreeritud arvetele saab need saata kinnitamisele. Arvete ja maksete kinnitamine toimub veebilehel.

Pankade on-line liidesed

Oleme valmis käivitama Eesti juhtivate pankade poolt pakutava on-line pangateenuse liidesed Microsoft Dynamics AXle. On-line liidesed võimaldavad turvaliselt saata Dynamics AX-i keskkonnast makseid panka ja saada tagasi info laekumisete kohta.

Meie meeskond toetab järgmiste pankade on-line liideseid:

 

Swedbank Gateway

swedbank

 

SEB Pangaliides

SEB-logo

 

Danske Bank LiveGate

Danske logo-header

 

Üldkontaktid Meie meeskond

Võta meiega ühendust