Dynamics 365 Finance

Parim valik ettevõttele, kes soovib oma kogu äriprotsessi hallata ühtses terviklahenduses.

Dynamics 365 FinancemajandusinfosüsteemDynamics 365 SaleskliendihaldussüsteemPower BI ja HULFTDynamics AX-leErilahendusedDynamics AX-le

Microsoft Dynamics 365 Finance and Operation’il on rohkem funktsionaalsusi, kui ühelgi teisel keskmiste ja suurte ettevõtete turule suunatud majandusinfosüsteemil. Põhjusega peetakse Microsoft Dynamics 365 Finance and Operation’it kogu Microsofti Dynamics perekonna lipulaevaks.

Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations on parim valik ettevõttele, kes soovib oma kogu äriprotsessi hallata ühtses terviklahenduses.

Kui Te tunnete huvi uusima Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations versiooni vastu, siis leiate põhjaliku info ja demod Microsofti ingliskeelsest veebist Microsoft Dynamics 365 Finance 

Tutvu meie meeskonna kogemusega Microsoft Dynamics AX ja Dynamics 365 käivitamisel, arendamisel ja toetamisel lehelt KLIENDID

1 2 3

Dynamics 365 Finance lühikirjeldus

Terviklahendus arenevale ettevõttele

Microsoft Dynamics AX on loodud ettevõtete tervikvajadusi arvestades. Ühtses integreeritud lahenduses saab Dynamics AX hakkama kogu ettevõtte äriprotsessidega:

– Finantsarvestus ja eelarvestamine;

– Konsolideerimine;

– Müük ja marketing;

– Sisseostu protsess ja selle juhtimine;

– Laoarvestus ja logistika;

– Tootmise planeerimine ja juhtimine;

– Jaekaubandus;

– Personalijuhtimine ja palgaarvestus;

Dynamics AX 2012R3 ülevaade

Tutvu ingliskeelse ülevaatega Microsoft Dynamics AX 2012 R3 võimekuses.

AX2012R3 Preview pilt

 

Dynamics AX 2012 R3 Review

Suurepärane tööriist tootmis- ja logistikaettevõtetele

Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations pakub paindlikku ja lihtsalt kasutatavat tootmise planeerimise ja juhtimise lahendust. Tagamaks erinavate tootjate vajaduste rahuldamist on Microsoft loonud tööstusharupõhised ja tootmisprotsessi erisustest tulenevalt vertikaallahendused diskreetsele tootmisele, lean-tootmisele ja protsessitootmisele.

45

Microsoft Dynamics AX finantsjuhile

Kui Teil on huvi Microsoft Dynamics AX lahenduse vastu, siis võtke meiega ühendust ja saame kokku leppida Dynamics AX lahenduse tutvustuse.

Seniks vaadake, palun, Microsofti poolt loodud tutvustavaid videosid Microsofti kodulehel.

video-thum-ax2012-cfo

Microsoft Dynamics AX finantsjuhile

Microsoft Dynamics AX tootmisettevõttele

Tootmisettevõtte spetsiifikaid arvestades oleme valmis tegema Teie ettevõttega tutvustava kohtumise, mille käigus täpsustame Teie ettevõtte spetsiifilised vajadused. Kohtumise käigus kogutu baasil oleme valmis tegema demo.

video-thum-ax2012-manufacturing

Seniks palume vaadata Microsofti poolt tehtud tutvustavat ingliskeelset videot.

Üldkontaktid Meie meeskond

Võta meiega ühendust