Power BI ja HULFT

Kõigi personali- ja palgaarvestusega seotud funktsioonide täitmiseks integreeritud lahenduses.

Dynamics 365 FinancemajandusinfosüsteemDynamics 365 SaleskliendihaldussüsteemPower BI ja HULFTDynamics AX-leErilahendusedDynamics AX-le

Microsoft Power BI

HULFT

Make the most of your big data investments by connecting to all your data sources with the scale to analyze, share, and promote insights across your organization while maintaining data accuracy, consistency, and security.

1 2 3

Power BI ja HULFT lühikirjeldus

Ärianalüüs ja Power BI

Visualiseeri ning analüüsi oma ettevõtte andmeid PowerBI-s, mis on Microsofti iseteeninduslik ning pidevalt täiustuv aruandluse- ja analüüsitööriist.

Mitmekesised andmevisuaalid ning andmete kombineerimise võimalused võimaldavad igale kasutajale kiire ning põhjaliku ülevaate neile olulise ärivaldkonna tulemustest ning hoida operatiivselt kätt pulsil oma vastutusala võtmetegurite muutuste dünaamikal. PowerBI pilvelahendusega pääsed sa oma ettevõtte võtmemõõdikutele turvaliselt ligi ka väljaspool oma ettevõtte sisevõrku kasvõi üle mobiiliäpi.

PowerBI on juba vaikimisi integreeritud Dynamicsi tooteperekonna uusimatesse versioonidesse, mis võimaldab kasutajatel ilma täiendavate arendusteta tarkvaraandmete analüütikat kasutama hakata. Pakume juba valmisarendatud töötavaid datamarte kasutamiseks ka Dynamicsi tooteperekonna vanemate versioonide erinevatele moodulitele.

Andmete integratsioon - HULFT

Hulft on andmete laadimiseks kasutatav andmeintegratsiooni platvorm, mis võimaldab lihtsa ning intuitiivse kasutajaliidese abil andmeid ühest alliksüsteemist teise üle kanda, neid laadimise käigus transformeerida või teisendada vastavalt teie poolt ette antud ärireeglitele.

Andmelaadimise vood ja äriloogika on Hulfti platvormil loogiliselt struktureeritud, hõlpsasti jälgitavad ning samas dünaamiliselt muudetavad ilma et peaksite panustama aja- ning töömahuka tarkvarakoodi kirjutamisesse.

Hulft muudab teie andmeintegratsioonid lihtsaks! Tule tutvu https://hulftinc.com/data-integration-etl-solution/

Ärianalüüsi kliendid

Võta meiega ühendust

Üldkontaktid Meie meeskond