top of page
ACV_0265.JPG

Miks valida DataCatering?

Ettevõttest

​DataCatering on oma tegevuses keskendunud Microsoft Dynamics 365 platvormil majandusinfosüsteemide käivitamisele, arendamisele ja toetamisele.
Meie meeskonna poolt pakutavate teenuste hulgas on majandusinfosüsteemide analüüs, juurutamine, arendamine, koolitamine ning igapäevase töö toetamine.

Meie poolt toetatud majandustarkvara platvormid Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations (endine Dynamics AX) ja Dynamics 365 Sales and Customer Service (endine Dynamics CRM) katavad ettevõttete kõikide peamiste protsesside vajadused ja koondab vajaliku  info juhtimisotsusteks vajalikku aruandlusesse.

Kogemus

20 aastat majandustarkvara turul.

Meie meeskonnal on üle kahekümneaastase tegutsemiseaja jooksul võimalus rakendada oma teadmisi tööstus- ja logistikaettevõtetes, jaekaubanduses, teenindusettevõtetes ja avalikus sektoris lahenduste käivitamisel. Oleme üles ehitanud arendusmeeskonna, millele baseerudes oleme loonud Microsoft Dynamics 365 toodetele olulisi lisamooduleid nagu näiteks personali- ja palgaarvestus ning arvete kinnitamise lahendused. Detailse ülevaate meie tehtud töödest saate alajaotusest KLIENDID

Meeskond

Oleme pea pilvedes ja jalad maas rõõmsameelne meeskond, kelle piiriks on vaid taevas. 

Pidev areng, väljakutsed ja ühine tegutsemine on meie suurim motivaator.

2011 aastast on Microsoft tunnustanud meie meeskonna kompetentsi ja pühendumust oma klientide kvaliteetsel teenindamisel kõrgeima partnertaseme staatusega majandustarkvara valdkonnas – Gold Enterprise Resource Planning.

Kompetentsid-2020-_-transparent-768x231.png
bottom of page