top of page
Image by Sigmund

Meie teenused

​Ettevõtete protsesside optimeerimiseks pakume oma klientidele parimaid lahendusi. DataCatering´is keskendume teenustele, mis on kaasaegsed ja jätkusuutlikud ning meie portfellis on mitmeid uudseid pilvepõhiseid lahendusi.

Võta meiega ühendust ja arutame, kuidas me saame abiks olla.

d365logo.png

Dynamics 365 lahendused

D365 services

Dynamics 365 Finance & Operations ERP

Dynamics 365 FO, ehk endine Microsoft Dynamics AX, on võimas ärihaldustarkvara, mis hõlbustab suuremate äriprotsesside ja andmete haldust. Sealhulgas raamatupidmine, palgaarvestus, laohaldus, tootmisahel ja müügiprotsessid.

Image by ThisisEngineering RAEng
People Working in Open Office

Dynamics 365 Erilahendused

Dynamics 365 arhitektuurne disain võimaldab suurepäraselt integreerida kliendispetsiifilisi lahendusi. Omades pikaajalist kogemust, oleme loonud lugematu arv kasulikke erilahendusi oma klientidele.

Dynamics 365 Customer Engagement

D365 CE, endine Dynamics CRM on asendamatu tööriist oma ettevõtte müügitöö ülevaate säilitamiseks, et ükski potensiaalne klient ei jääks tähelepanuta.

Image by Dylan Gillis

Pilveteenused

bluecloud.png
Cloud services

Azure pilvesse migreerumine

Rakenduste pilvesse viimisel on hulganisti kasulikke põhjuseid. Meie oskame soovitada sinu ettevõttele sobilikke pilveteenuseid ja aitame pilvesse kolimise valutult läbi teha.

Image by elCarito
Team Working in the System Room

Andmete transformeerimine, andmehoidlad ja analüüs

Kui olemasolevaid andmeid on vaja turvaliselt talletada või soovid kogutud andmeid analüüsida, siis selleks pakume andmelao lahendust pilves. Andmeladu ehitame teenustega, nagu Azure Data Factory, Data Lake ja Synapse.

Pilvepõhine töötlusvõimsus

Mõnikord on vajalik lisa töötlusvõimsus, kas 24/7, kord kuus või dünaamiliselt vastavalt vajadusele. See võimekus on olemas läbi pilvelahenduste. Saame teile pakkuda Azure virtuaalmasinaid, Azure Functions, Azure App Service ja Azure Kubernetes Services ja palju teisi pilveteenuseid.

Image by Ian Battaglia
Image by Adi Goldstein

Küberturvalisus

Tänapäeval on ettevõttele ääretult tähtis andmete ja süsteemide turvalisus. Sinu ettevõtte süsteemides võib olla turvaauke, millest sa üldse teadlik ei olegi. Meie aitame need turvaaugud leida, kinni panna ja säilitada edaspidine turvaline tegevus. Meie turvalisuse tööriistade hulka kuuluvad muuhulgas Azure Sentinel, Azure Security Center ja Azure Defender.

Cybersec
Data warehouse

Hulft andmete integratsioonid

Hulft Integrate on tööriist, mis võimaldab paljude andmeallikate ja süsteemide vahelist andmete liikumist hallata ja lihtsustada. Selleks, et liidestamine oleks kontrolli all pakume me oma klientidele Hulft Integrate'i.

connections.jpg
Engineer on Tablet

Power Platvorm

Power Platform koosneb mitmetest teenustest:

  • Power Apps on lihtne rakenduste loomise tööriist, mis võimaldab moderniseerida töötaja protsesse läbi kaasaegse nutirakenduse.

  • Power BI on analüütikapaneelide loomise tööriist, mis aitab targemaid ärilisi otsuseid teha.

  • Power Automate on tööriist, mis võimaldab automeerida lihtsamaid ettevõtte protsesse.

Power Platform

Iga ettevõtte vajadused ja probleemid on erinevad ja neile peab lähenema personaalselt. Võta meiega ühendust ja arutame, kas ja kuidas me saaksime sind aidata.

bottom of page