top of page
tallin-889879_1920.jpg

ERP lahendused erinevatele valdkondadele

iute.png
Iute Credit

Tuleviku Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations konsolideerimise lipulaev! Iga finantsasutuse unistus- liides, millega saab edastada raamatupidamiseks vajalikku informatsiooni oma finantseerimise süsteemist Microsoft Dynamics D365-e. Meie jaoks lisas põnevust juurutada muudatuste sisseviimist süsteemi, kus tuli arvestada iga regiooni spetsiifikaga.

Nortal-logo.png
Nortal

Meile meeldivad pilved. Tõstsime Nortali taevastesse kõrgustesse Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations pilvelahendsega. Nortali meeskond läks rahumeeli nädalavahetust veetma, teades- midagi uut on esmaspäeval juhtumas. Juhtuski- versiooni vahetus, mille puhul kasutasime Microsofti tööriistu: tõime automaatselt üle kõik vana süsteemi seadistused ja tehingute andmed. Esmaspäeval jätkati uues vaates samast kohast, kus neljapäeval pooleli jäädi.

Nortal on rahvusvaheline tarkvaraarendusettevõte, mis pakub kvaliteetseid lahendusi nii avaliku kui erasektori ettevõtetele

HansaBuss_EE_logo_kakskeelne-1024x286.png
Hansa Grupp

Hansabuss on üks suurimaid Eesti kapitalil põhinevaid bussitranspordi-, autorendi ja tarbesõidukite müügi ja teenindusega tegelevaid kontserne Baltikumis. Tutvudes ettevõtte protsessidega, leidis meie Piret, et kõige õigem on hallata Hansabussi personali DataCatering´i poolt välja töötatud personali ja palgamooduliga. Bussijuhid teavad millal tööle tulla, palgaarvestajad teevad mõned klikid ja kõik on rõõmsad.

Balbiino-logo.png
Balbiino

Jah! Jäätis! Selleks et Balbiino saaks valmistada 30 000 000 jäätist aastas, on vaja liideste kaudu infot liigutada ja teha tuleb seda tihti ning suurtes mahtudes. Tootmise moodulit kasutades valmivad uued ja tuttavad maitsed, mis panevad meid suve veelgi innukamalt ootama. Loendamatud tõstukite tõsted, tuhandeid ridu skänneermist päevas, tellimuste käsitlemine- alles seejärel tuleb jäätis.
Külmutatud kauba lao lahendused on vee- kui mitte öelda, et jääkindlad. Logistikateenus on lahendatud Microsoft Dynamics 365 Finance and Operation´s millel on liidesed teenuse tellijatega ja teiselt poolt paljude tootjatega
Balbiino on NG Investeeringute kontserni kuuluv üks Eesti suurimaid jäätisetootjaid.

tartulv.jpg
Tartu Linnavalitsus

Tartu Linnavalitsuse töötajatel on igapäevaselt käed-jalad tööd täis. Hallatavate üksuste info liigub välgukiirusel läbi liideste. Liidestatud dokumendihaldus tagab kindluse, et arved (ja mis seal salata, ka trahvid) õigeks ajaks lõppkliendini jõuaksid. Ka Tartu Linnavalitsus on valinud meie palgamooduli mugavaks palga maksmiseks.

missmary.png
Miss Mary of Sweden

See ettevõte teab, et heaks enesetunne algab hästi istuvast pesust. Meie aga teame, et tellimuste kiire täitmine algab hästi töötavast laosüsteemist. Miss Mary of Sweden on Rootsi kapitalil põhinev naiste pesu tootja, kelle peamine müügikanal on kataloogid. Eestis on nende tootmis- ja logistikakeskus, mille laosüsteemi väljaehitamisele aitasime kaasa.

solina_logo_hd.png
Solina

Mõnikord jääd kindlaks toidu maitsestamisel oma lemmik maitseainetele, teinekord soovid proovida midagi uut. Nii ka meie- kasutades standardlahendusi, kuid alati lisades omalt poolt juurde lahendusi, mis on kliendi vajadustele vastav.

27 erinevat tootmise asukohta, 18 000 klienti- need numbrid nõuavad sujuvat tootmise planeerimist, kontserni tellimuste tõrgeteta liigutamist ja laotööd. Täpset eelarvestamist ning aruandlust.
Solina Group on tööstuslike maitseainete tootja. Pakutakse innovatiivseid tööstuslike maitseainete lahendusi toiduainetetööstustele, aidates neid toodete väljatöötamisel.

hansab.jpeg
Hansab

Ettevõtte tegevuse eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid ja usaldusväärseid terviklahendusi turva-, makse- ja automaatsete süsteemide näol. Klientideks on ettevõtted pangandus-, kaubandus-, transpordi- ja avalikust sektorist. Pakutakse lahendusi ja tooteid, mis muudavad töö lihtsamaks ja turvalisemaks.

tartumill_logo_green.png
Tartu Mill

Tartu Mill on eestimaine jahu ja jahutoodete tootja. Nemad juba teavad kuidas terasid sõkaldest eraldada! Meie aitasime selle teostamisel- sujuv info liikumine põllumehe ja ettevõtte vahel, kaupluste tellimuste ja saadetiste kiire väljastus.

w.weg.jpg
Universal-Industries-logo.png
Lemeks_logo.jpg
city-motors-logo.jpg
mistra.png
olerex-logo.png
emu.jpg
Omniva-logo.png
kitman-thulema-as_93440812_a_l.png
Bauhof_logo.jpg
LTKH_Logo_860x82.png
Kodumaja.png
logo-plasto.png
tahe.jpeg
Prisma-logo.png
Eesti_Raudtee_Logo-700x114.png
Raitwood.png
225px-Telia_logo.svg.png
12495946_human-ou_69063137_a_l.png
sokoshotels.png
bottom of page